3 Oko & DMT

Oczyszczenie szyszynki i aktywowanie naszego 3 oka jest podstawową rzeczą do zrobienia dla tych którzy pragną rozwinąć swoje psychiczne zdolności oraz wielowymiarową percepcję. Poprzez przebudzenie naszej szyszynki, otwieramy sobie możliwość do świadomych astralnych podróży, oraz zwiedzania innych wymiarów i "podglądania" przyszłości.

Wielu wierzy w możliwości który daje nam szyszynka głownie chodzi o naturalną produkcję DMT (substancja psychodeliczna) kiedy jest w pełni operacyjna. Pozwoliłoby to nam na bycie w ciągłym stanie wizji poprzez sięganie do specjalnie
rozwiniętych zmysłów.

DMT jest naturalnie występującym związkiem psychodelicznym który jest rozpowszechniony w całym świecie roślin. Występuje w śladowych ilościach u ssaków, w tym ludzi. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszam na Wikipedię :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dimetylotryptamina

DMT jest obecne w Południowej Ameryce w szamanicznych rytuałach nazywana Ayahuasca. Szamani z tamtego regionu używają jej od wielu pokoleń jako drogę łączącą ze światem duchowym. Ayahuasca jest to roślina rosnąca w Amazońskiej dżungli, która przynosi fizyczną jak i psychiczną ulgę, poprzez swój oczyszczający efekt daje możliwość wglądu w inne wymiary. Przy odpowiedniej ilości praktyki i rozwoju, nasza szyszynka będzie produkować tą substancję, może nie w ilościach pozwalający na taki stan jaki daje Ayahuasca ale pozwoli zajrzeć w inne wymiary. Ponoć jogini doszli do takiej wprawy że sami kontrolują ilość uwalniającego się DMT, na ile to jest prawdą, nie wiem.

DMT jest całkowicie naturalną substancją którą ludzkie ciało samo produkuje i rozprowadza kiedy jest uzdrowione. Wielu ludzi wierzy że istoty ludzkie miały być wizjonerami, zdolnymi aby dostosować się do informacji zawartych w innych wymiarach, pozwalającymi się prowadzić przez kosmiczną podróż nazywaną życiem. Pozwala nam zrozumieć że jesteśmy jedną świadomością, daje nam możliwość uleczyć nasze cierpienia, konflikty i oczyścić karmę.
Po więcej informacji o DMT zapraszam do obejrzenia filmu "DMT : The Spirit Molecule"


<font size="3" style="font-family: 'times new roman';">