...BARAN
To para, która musi dużo przejść, aby się ustatkować i umocnić. Impulsywny i popędliwy Pan Baran będzie wymagał zbyt wiele od statecznej i cichej Pani Byk. Łączy ich seks, ale poza łóżkiem trudno im o ustalenie płaszczyzny porozumienia. Pan Baran potrzebuje ciągle nowych wrażeń, a Pani Byk pragnie spokoju i stabilizacji. Jeśli oboje znajdą wspólną pasję, związek ma szansę przetrwać lata. Pani Byk musi być bardzo wyrozumiała i dawać partnerowi spod Barana wiele swobody i wolności. Jeśli Pani Byk znudzi się ustępowanie partnerowi, koniec związku nastąpi bardzo szybko. Uparta i wściekła Pani Byk nie dogada się wtedy z zapalczywym i grubiańskim Baranem.

...BYK
To bardzo zgodna i dobrana para. Czeka ich bardzo stabilne życie. Zarówno Pani jak i Pan Byk lubią życie domatorskie, a największą wagę przywiązują do gotowania i jedzenia. Stabilizacja finansowa jest ich wspólnym celem, nie będą więc kłócić się o wydatki czy sposób oszczędzania. Lubią żyć w spokoju i zgodzie, umiejętnie razem korzystają z przyjemności, jakie daje im życie. Muszą jednak uważać, aby się sobą nie znudzić. Razem przetrwają najgorsze chwile. Ich wzajemne przywiązanie może być stawiane za wzór innym parom. Jeśli jednak dojdzie do zdrady ze strony któregoś Byka, drugi Byk nie zapomni mu tego do końca życia i dalsze wspólne życie nie będzie już możliwe.

...BLIŹNIĘTA
To ciekawa, ale trudna para. Trudno jest im się porozumieć, ponieważ każde z nich jest obdarzone odmienną wrażliwością. Pani Byk lubi życie uporządkowane i oparte na stabilnych finansowych podstawach. Pan Bliźnięta nie będzie jednak w stanie jej tego zapewnić. Beztroski Pan Bliźnięta rzadko będzie bywał w domu i niechętnie będzie zdawał relacje z tego, gdzie i z kim się spotyka. Obydwoje połączy pasja do wystawnego i obfitego jedzenia. Posiłki w domu tej pary będą na pewno wyjątkowe. Aby związek ten trwał długo, Pan Bliźnięta powinien trochę zmienić swój niestały charakter i zapewnić Pani spod Byka odrobinę miłosnej stabilności. Pani Byk powinna natomiast pozwalać partnerowi na samotne eskapady i nie pytać o zbyt wiele.

...RAK
To bardzo udany związek. Ich nastawienie do życia jest podobne. Oboje lubią stabilne i dostatnie życie w zaciszu domowego ogniska. Pan Rak będzie dbał o dom, czynnie współuczestniczył w wychowywaniu dzieci i pomagał w kuchni. Pani Byk łatwo podporządkuje sobie uległego i szukającego spokoju partnera spod Raka. Oboje prześcigać się będą w serwowaniu smacznych i wyszukanych potraw. Pan Rak musi zapewnić partnerce odpowiedni poziom życia, musi więc dużo pracować i zarabiać. Inaczej Pani Byk straci nim zainteresowanie i poszuka majętniejszego partnera. Żadne z nich nigdy nie zrezygnuje ze związku, jeśli w ich życiu pojawią się dzieci i dorobią się wspólnego majątku.

...LEW
To ryzykowny duet, ale warto spróbować. Silne przyciąganie erotyczne, ale trudny układ na całe życie. Kiedy pieniądze się skończą, może pojawić się pierwszy kryzys. Ta para najlepiej sprawdza się na wyjazdach i wakacyjnym odpoczynku. Oboje lubią używać życia, otaczać się luksusami i korzystać z wszelkich wygód. Pani Byk z chęcią otaczać się będzie luksusami, jakie zapewni jej partner spod Lwa. Może być jednak zbyt zaborcza i nie tolerować adoratorek Pana Lwa. Pan Lew natomiast może się szybko znudzić spokojną i szukającą stabilności życiowej partnerką spod Byka. Aby związek ten przetrwał długie lata, Pani Byk musi zaakceptować grono wielbicielek Pana Lwa. Pan Lew natomiast powinien rozpieszczać i obsypywać prezentami swoją partnerkę, aby mogła mieć konkretne dowody jego miłości.

...PANNA
To bardzo dobrana para. Mają podobne poglądy na temat prowadzenia domu, oszczędzania i wychowywania dzieci. Oboje lubią też spędzać wolny czas na łonie przyrody. Pani Byk będzie zachwycona obowiązkowością i solidnością partnera spod Panny. Wszystko przewidzi i nie pozwoli, aby ich życie miało niestabilne podstawy finansowe. Pan Panna na pewno zachwyci się wdziękiem Pani spod Byka, jak również jej umiejętnościami kulinarnymi. Aby związek trwał bez zakłóceń przez długie lata, Pani Byk powinna ograniczyć swoje kaprysy i zachcianki i nie wydawać zbyt wielu pieniędzy na głupstwa - partner spod Panny może tego nie zrozumieć. Pan Panna natomiast nie powinien krytykować swojej partnerki na każdym kroku.

...WAGA
To dobrana para. Połączyć ich może umiłowanie harmonii i piękna, ponieważ obojgu patronuje planeta Wenus. Początki miłości będą bardzo wzniosłe i romantyczne. Pan Waga przynosić będzie partnerce kwiaty i prezenty. Ona natomiast będzie jego ozdobą w każdym towarzystwie. Kiedy jednak pierwsza miłość przejdzie i zacznie się codzienne życie, pojawi się nowy układ sił. W tym związku to Pani Byk będzie musiała się o wszystko starać, załatwiać uciążliwe sprawy i dbać o dom. Pan Waga nie będzie się przejmował tak przyziemnymi sprawami. Jako że oboje nie lubią się przepracowywać, może po pewnym czasie dojść do kłótni. Aby żyli razem długo i szczęśliwie, muszą dzielić się równo obowiązkami i nie wykorzystywać się nawzajem w trudnych sytuacjach.

...SKORPION
To dobrana para, na pewno nie będą się ze sobą nudzić. Są to przeciwieństwa, które się przyciągają. Pan Skorpion fascynować będzie swoją partnerkę namiętnym seksapilem i uwodzicielskim spojrzeniem. Dobranie seksualne tej pary jest wyjątkowe. Pani Byk będzie dogadzać swojemu partnerowi i na pewno stworzy mu ciepły i przytulny dom. Pan Skorpion na pewno poczuje się dobrze w roli pana domu i z chęcią zdobywać będzie fundusze na utrzymanie rodziny. Aby związek ten przetrwał długie lata, partnerzy nie powinni być o siebie zazdrośni. Pani Byk nie może być zaborcza wobec partnera i kontrolować każdego kroku Skorpiona. Pan Skorpion natomiast powinien doceniać nie tylko seksualne i kulinarne umiejętności swojej partnerki.

...STRZELEC
To ciekawa para. Po pierwszej fascynacji trudno im będzie jednak wytrzymać ze sobą dłużej. Może jednak warto spróbować? Do stabilnego związku czeka ich jednak długa droga, pełna wyrzeczeń i nauki wzajemnej tolerancji. Oboje uwielbiają się bawić i korzystać z pełni życia. Pan Strzelec nie będzie zbyt często siedział w domu, a od rodziny bardziej interesować go będą przyjacielskie spotkania i zabawy. Pani Byk może czuć się zaniedbana przez Strzelca. Jeśli kolejny raz zapomni on kwiatów lub prezentu, koniec będzie bliski. Aby związek przetrwał trudne chwile, oboje muszą wykazać się tolerancją i wzajemnymi kompromisami. Jeśli Pani Byk zajmie się finansami i organizacją życia codziennego i pozwoli partnerowi spod Strzelca na częste wychodzenie z domu, wszystko ułoży się szczęśliwie. Razem mogą zarobić duże pieniądze.

...KOZIOROŻEC
To wyjątkowo dobrana para. Jeśli naprawdę się kochają, przeżyją ze sobą wiele lat w szczęściu i spokoju. Oboje mają takie same podejście do życia. Są ostrożni i zapobiegliwi. Są odpowiedzialni, nie trwonią dóbr zdobytych własnymi rękami. Pan Koziorożec będzie imponował Pani Byk swoją powagą, prawdomównością i żelaznymi zasadami. Będzie się przy nim czuła bezpiecznie. Pani Byk urzeknie Koziorożca swoją kobiecością i umiejętnością odgadywania jego pragnień. Związek ten będzie trwał długie lata, bo ani Byk, ani Koziorożec nie zaskoczy partnera nieoczekiwaną zdradą czy zmianą poglądów na życie. Jeśli Pani Byk nie chce zrazić do siebie Koziorożca, powinna nauczyć się gospodarności i oszczędzania.

...WODNIK
To para miłosnych ryzykantów. Pasują do siebie jak ogień i woda. Trudno im będzie wytrzymać dłużej ze sobą. Każde ma inne upodobania i zainteresowania. Jedno będzie nakłaniało drugie do radykalnych zmian osobowości. Pani Byk będzie oczekiwać od partnera nieustannej adoracji, prezentów i świeżych kwiatów z byle okazji. Z trudem zniesie jego nieobecne spojrzenie czy bałagan w szafce i na biurku. Pan Wodnik nie znajdzie z partnerką spod Byka intelektualnego porozumienia. Wyrafinowane rozmowy na temat kosmosu, losów Ziemi i spraw społecznych mogą ją znudzić. Aby związek miał szanse na przetrwanie, Pan Wodnik powinien przykładać większą wagę do spraw codziennych i nauczyć się sprzątać. Pani Byk natomiast powinna przyzwyczaić się do zmiennych nastrojów partnera.

...RYBY
To bardzo udany związek. Razem stworzą kochającą się parę. Pani Byk będzie dla partnera spod Ryb idealną przewodniczką życiową. Pilnować będzie jego spraw i interesów, nie dopuści, aby ktoś go oszukał lub skrzywdził. Może być trochę zazdrosna o wielbicielki swojego partnera. Pan Ryby obdarzać będzie Panią Byk romantycznymi prezentami, zapewniać jej adorację i obsypywać ją komplementami. Oboje zbyt wiele nie wymagają od życia, wystarczy im to, że mają siebie. Związek ten będzie trwał długo, a jego podstawą będzie wzajemny szacunek obojga partnerów. Dzieci i wspaniały dom połączą Panią Byk i Pana Ryby na zawsze. W razie kryzysów każde z nich może liczyć na wyrozumiałość drugiego.