Obsydian , jego waciwoci energetyczne ,i waciwoci energetyczne obeliksu
Close
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 13
    Pe:
    Mczyzna
    Skd:
    szczecin

457
    501
    378

Obsydian , jego waciwoci energetyczne ,i waciwoci energetyczne obeliksu

Witam serdecznie :)

Chciabym pozna waciwoci energetyczne Obsydianu a take jego zastosowanie w ezoteryce .
    Jak wiecie kady ksztat emanuje energi , pragn bym pozna waciwoci ksztatu
    obeliksu -chodzi mi o ten egipski ksztat.

2. Kreatywny
    Awatar Darayavahu
    Pe: Mczyzna
    Skd: Pomorze
    900
    2,585
    2,046
    Wiesz, zaley o jaki obsydian Ci chodzi konkretnie bo jest co najmniej kilka odmian:
    - czarny (tzw. zy apacza)
    - tczowy
    - nieny
    - mahoniowy
    - zocisty
    Rzecz jasna kady z nich rni si od siebie take waciwociami, ja napisz co nieco o obsydianie czarnym

Zwizany on jest z czakr podstawy, jest kamieniem ziemi, od dugiego czasu wydobywany gwnie w okolicy Teotihuacan
    Uczy stabilnoci i nieugitoci.
    Obsydian czarny ochroni nasz dom i rodzin. Obdarza mdroci, odwag i si. Pomaga w koncentracji. Czarny obsydian umoliwia rozwj wewntrzny i zdolnoci parapsychiczne. Oczyszcza i transformuje. Pomaga unikn utraty energii. Stymuluje czakr podstawy – czakra pierwsza podstawy.
    Czarny obsydian przeciwdziaa oszustwom oraz przywraca jasno sprawom. Kamie ochronny. Ma waciwoci uziemiajce i centrujce. Obsydian wzmacnia aur i ciao energetyczne. Nie tylko daje ochron przed negatywnymi energiami, ale te pomaga przetwarza je na energie pozytywne. Obsydian jest czarnym kamieniem ktry posiada pikny bysk. Czy jest bardziej doskonaa manifestacja wiata w ciemnoci. Rwnie dobrze ma wpywa na nasze sny, sprawia e lepiej bdziemy je rozumie i wyapywa przesania w nich zawarte.
    Pielgnacja polega na przemywaniu kamienia wod. Obsydian te czsto okrelany jest mianem "kamienia wasnego cienia"
    Nie sdz, aby ten sam Bg ktry da nam rozum, miarowa i przestaniemy z niego korzysta

3. Darayavahu otrzyma podzikowania za ten post od 2 uytkownikw:

Artemia (01-10-2013), szerakles (20-08-2012)

4. Zbanowany
    Awatar szerakles
    Skd: szczecin
    457
    501
    378
    Dzikuje bardzo za informacje , jeli kto mia jeszcze informacje o Obsydianie ,czarnym to pisa ;)
    Jeszcze jak by mg i posiada tak wiedz Darayavahu to napisz co o waciwociach obelisku , bo jak wiesz kady ksztat emanuje energi .
    A Moim marzeniem jest obelisk z obsydianu

PS -interesuje mnie ksztat egipski , a nie galicyjski ;)

5. Kreatywny
    Awatar Darayavahu
    Skd: Pomorze
    900
    2,585
    2,046
    Nie jestem ekspertem od kamieni czy oglnie od talizmanw itd, ale mamy na forum ju kilka dziaw odnonie tego i polecam tam zajrze a na pewno znajdziesz co ciekawego :)
    Pamitaj e nie ma co si upiera przy konkretnym kamieniu, wzorze itd. Przede wszystkim dobrze byoby gdyby mg takie dzieo zobaczy, przymierzy i poczu przed kupnem. Mona takie cudo wykona rwnie samemu, a poza tym nawet zwyky kamyczek, sznurek czy obojtnie co moe sta si talizmanem, bo ty my przekazujemy przedmiotom swoj energi.
    http://bytzbiorowy.pl/forumdisplay.p...lety-i-symbole
    http://bytzbiorowy.pl/showthread.php...ight=talizmany
    Mam nadziej e pomogem
    Nie sdz, aby ten sam Bg ktry da nam rozum, miarowa i przestaniemy z niego korzysta

6. Wkrcony
    Awatar Somi
    Pe: Kobieta
    Skd: polska
    159
    161
    106
    Pierwsze pytanie, to po co Ci taki obsydian?
    Co chcesz dziki niemu uzyska?
    Czy wiesz jak si uywa obeliskw?
    Znalazam takie dwa:
    http://allegro.pl/obsydian-czarny-kr...551514697.html
    http://allegro.pl/obsydian-czarny-kr...545056391.html
    Trenerka ReiKi i nie tylko ;)

7. Zbanowany
    Awatar szerakles
    457
    501
    378
    Witam uprzejmie stwierdziem e nie ma co czeka na opinie , zakupiem 15 cm obelisk i zaczem dziaa , na tak zwanym zimnym odczycie nic nie dawa . Nie wyczuwaem adnej Energi .

Wszystko si zmienio podczas medytacji Energi Reiki *Aktywowaem * obelisk * poprzez dotknicie go doni , trzymaem do 15cm nad Obeliksem , czuem niesamowity przepyw

w Energi w gb przedmiotu .

Czuem niesamowity przepyw energii wewntrz przedmiotu jak bym si zjednoczy z dan struktur .

O daem duo , naprawd duo energii , przedmiotowi , a ciko byo mi zerwa kontakt z Obeliksem.

Obelisk by wykonany z obsydianu ale myl e to nie wycigno ze mnie tak Energi jak ta energia ksztatu . Oglnie nie polecam tego ksztatu pocztkujcym bo mona si przekrci .

Naprawd energia tego ksztatu jest bardzo wyczerpujca., a nie posugiwaem si wasn energi tylko Reiki .

NIE POLECAM POCZTKUJCYM !!!

8. szerakles otrzyma podzikowanie za ten post od uytkownika:

Darayavahu (20-12-2012)

9. Kreatywny
    Awatar Amfora
    Pe: Kobieta
    Skd: Commando Tadeusza R.
    969
    1,818
    1,114
    Mj brat kiedy taki znalaz i przynis do domu. Nie szczeglnie zauwazyam jego dziaanie, ale bardzo go lubiam, zawsze by taki ciepy ;) Ten wyglda jak adny, czarny byszczcy kamie ;)

10. Kreatywny
    Awatar Adamas
    Skd: rzeczywistoci
    791
    251
    542
    Szerakles, a jakie efekty chcesz osign poprzez prac z obeliskiem?

11. Zbanowany
    Awatar szerakles
    457
    501
    378
    jakie chc osign korzyci ?
    Pragn mocy tylko Energi i to mocnej , ktra zwikszy moj moc , mam taki plan eby poczy par obeliskw z pentagramami trjktami , eby mie moc na wcignicie rki .

Jako e wole nie zdradza szczegw mojego planu , powiem tylko wam jak si* aktywuje * obelisk , ja prosz o energi reiki troch rei kuje potem nawizuje kontakt z Obeliksem poprzez delikatne zblianie si do niego rki , aktywuje go poprzez dotknicie go rk tworzy si delikatna iskierka , i scalam si z kamieniem , wtedy czuje uamek boskoci , pikna energia , i wadza .

Uwaajcie na kontakt zbyt dugi mocno osabia czasem mam wraenie e jak nie zerw kontaktu to si ju nie obudz ,wic uwaajcie z kontaktem dla pocztkujcych zalecam 15 min .

Ps . nie zalecam duych obeliskw , za potna energia

To za potne.
    Ostatnio edytowane przez Sosnowiczanin ; 27-12-2012 o 20:40

13. Sosnowiczanin otrzyma podzikowania za ten post od 3 uytkownikw:

wiatocie (27-12-2012), Amfora (02-03-2013), Atapi (27-12-2012)

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Tagi dla tego wtku