Szukam pomocy.
Close
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Szukam pomocy.

1
    0
    1

Szukam pomocy.

Proszę o pomoc. Szukam pomocnej osoby.
    Życie obraca się przeciw mnie i zsyłanieszczęście w miłości i problemy ze zdrowiem.
    Mam tragiczną sytuację. Zwracam sięz prośbą o pomoc do wszystkich osób, które znają się nauzdrawianiu życia człowieka, energetyce, duchowości.
    Zakochałem się kilka miesięcy wkobiecie. Była wolna. Spotykałem ją w przypadkowych miejscach.Wyglądało, że pasujemy do siebie. Ale po 3 tygodniach poznałainnego mężczyznę. Związała się z nim. I wyjeżdża teraz zagranicę. A ja zostałem z nieszczęśliwą miłością. Cierpięsam. Ktoś powie nic nowego. Ale ja jestem całe życie sam. 4 latatemu ktoś się pojawił w moim życiu. Kobieta była w innym nieudanym związku. Zaczęliśmy się spotykać. Zakochałem się. No ipo 1,5 miesiąca kobieta pojawiła się z i powiedziała że zaszław ciążę z dotychczasowym mężczyzną, z którym jeszcze niezerwała. No i cierpienie zostało i samotność mi. Aż do tejostatniej kobiety. Ale tu znowu nieszczęście.
    Z 10 lat temu poznałem w pracy młodąkobietę. Spodobaliśmy się sobie. Spotykaliśmy się. I nagle po1,5 miesiąca zacząłem chorować. Bardzo ciężko. Antybiotyki minie pomagały. W tym czasie do mojej ukochanej, o której myślałemże będzie moją żoną kiedyś, wrócił dawny partner. W ciągukilku tygodni się jej oświadczył i została jego żoną. A ja samz chorobami, straciłem pracę w ciągu 6 miesięcy i zostałem bezpracy i miłości. Ciągle mnie to spotyka. Członkowie rodziny sięode mnie odwrócili. Nie utrzymują ze mną kontaktu, bo mi ciąglesię życie nie układa. Bo nie chcą pecha mieć. Choroby przychodząw niespodziewanych momentach. A raczej właśnie gdy wszystko zaczynawyglądać, że będzie dobrze, to nagle robi się z dnia na dzieńtragicznie. To są sprawy jakiś bardzo złych energii, które siępojawiają przy mnie. Nie znam się tak dobrze na tym, ale tak jakbyduchowe, przeklęte życie u mnie. Każdy może mieć w życiu gorszyczas i problemy, ale u mnie to są tylko złe rzeczy i walka oprzetrwanie, choroby, a tylko sporadycznie lepszy moment, na zasadziechwili spokoju od problemów, przestój życiowy. Ciężko w życiumuszę pracować, jak każdy, ale ja do tego stopnia, że mamuszkodzony kręgosłup, pęknięty dysk od dźwigania ciężarów. Itak, sam z nieszczęśliwą miłością, z problemami ze zdrowiem.Jest wielu uzdrowicieli, którzy pocieszali, pouczali, ale żaden niewniósł poprawy. Dlatego jak ktoś się zna na takich sprawach, wiejak można pomóc, żeby ten zły los zmienić u mnie to proszęodezwij się do mnie. Może ktoś wyciągnie i poda mi pomocną dłoń.Tyle słyszy się o uzdrowicielach duchowych, szeptuchach,bioenergoterapeutach, ale Ci co faktycznie coś potrafią nieogłaszają się na YouTube, czy w ogłoszeniach gazet, bo po co. Jakktoś mnie przeczyta, i sam potrafi, albo zna osobę co może mipomóc to proszę odezwij się do mnie. Ja naprawdę wierzę, żemożna zmienić te złe rzeczy i żyć dobrze. Piszę, bo nie widzęjuż innej możliwości niż pomoc dobrego człowieka. Jestem przed40-tką, jeszcze mam nadzieję, że los można zmienić iprzynajmniej część życia mieć lepszą. Piszcie na PW, na maila: kowalski_on7777@o2.plProszę o pomoc. Z góry serdecznie dziękuję.

2. on7777kowalsk otrzymał podziękowanie za ten post od użytkownika:

ari (29-03-2017)

3. Początkujący
    Awatar ari
    70
    55
    48
    on 7777 tu nie pomogą niestety żadne czary mary, a musisz przepracować to, co masz w programie - w podświadomości. To, że nie możesz znaleźć kobiety, czy nawet jak już znajdujesz, to odchodzi, itd. ewidentnie świadczy o tym, że trzeba by popatrzeć na Twe poprzednie doświadczenia, zobaczyć jaki zawiązał się archetyp.
    Mogę pomóc zrozumieć to wszystko, ale musiałbyś popracować sam nad rozwiązaniem własnych programów. Pokażę Ci gdzie leży przyczyna, dlaczego masz takie doświadczenia, co z tym zrobić, aby Twe życie się zmieniło.
    Nie jestem cudotwórczynią, a jedynie wchodzę w programy znajdujące się w polu każdego człowieka.
    Naturalnie do niczego Cię nie namawiam, ale skoro zapytałeś i poprosiłeś o pomoc, to ją oferuję.

Zapraszam zatem na mą stronę. Z boku na pasku znajdziesz mój baner - do mej strony. Możesz poczytać, co oferuję. Ze swej strony polecałabym indywidualną analizę karmiczną.

Ariadne – numerologia, karma, analiza karmiczna, tarot

Pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku