Potrzebuję pomocy kompetentnej osoby...
Close
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

2
    0
    0

moon Potrzebuję pomocy kompetentnej osoby...

Od dawna w moim życiu dzieją się różne złe rzeczy.. Zegarki stają (np. 5 w jeden dzień), żarówki się przepalają, ogólnie od wczoraj mam wrażenie że coś się kręci po moim domu.. coś jest poprostu nie tak, żyć tak już nie idzie. Wokół mnie też dzieją się dziwne rzeczy, nie tylko w domu. Wiem, że coś we mnie siedzi, nie chcę tego... Od paru lat szukam odpowiedzi co to takiego jest, lecz nie potrafię sobie na to odpowiedzieć.... Czy ktoś mi pomoże rozwikłać ten problem ? Chcę mieć spokojną duszę a przez to wszystko jestem znerwicowana... Pomóżcie mi jeśli potraficie... Wierzę w Was... Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedź... :-((

2. Ekspert
    Energetyka, Uzdrawianie, Astral, Byty
    Awatar Resner
    219
    24
    231
    Niestety, zgodnie z regulaminem, który sam ustaliłem nie mogę wykonać dla Ciebie żadnej usługi (brak co najmniej 10 postów na forum). Jeśli potrzebna Ci jest pomoc i stwierdziłaś, że będzie dobrze, jeśli się do mnie zwrócisz, to proszę opisać mi sytuację szerzej na moim mailu - resner@vp.pl lub GG - 39549237

3. Nowicjusz
    Awatar anastazja75
    4
    0
    2
    Człowiek umiera, ale nie można mu pomóc, bo "postów mu brakuje"...

4. anastazja75 otrzymał podziękowanie za ten post od użytkownika:

181182 (09-04-2016)

5. Ekspert
    Energetyka, Uzdrawianie, Astral, Byty
    Awatar Resner
    219
    24
    231
    Jeśli wykażesz mi gdziekolwiek, że ta osoba umiera, to zajmę się tym. Regulamin jest regulaminem, a dosłownie nic nie stoi na przeszkodzie, aby zgłosić się do mnie prywatnie. Dodatkową sprawą, jest to, że w przypadku "umierania" należy wpierw zgłosić się do lekarza medycyny konwencjonalnej, a nie do uzdrowiciela, gdyż zgodnie z prawem uzdrowiciel może służyć tylko jako pomoc w leczeniu, a nie jego odpowiednik. Informację o tym, że można się do mnie zgłosić poza forum zostały przeze mnie zamieszczone, więc nie widzę tutaj swojej winy.

6. Resner otrzymał podziękowanie za ten post od użytkownika:

Dumna_ (27-02-2016)

7. Początkujący
    Awatar malenka
    13
    1
    2
    To z pewnością silne energie ludzkie, lub nawiedzenie przestrzeni. Jeżeli chodzi o specjalistów w tej branży to na ten moment polecam pana Popko jest to największy szaman z jakim było mi dane rozmawiać. Dzwoń, czyść się i żyj sobie dalej w radości.

8. Zbanowany
    Awatar ElohimMihael
    750
    324
    538
    Cytat Zamieszczone przez Magneto Zobacz posta
    To po prostru energie psychiczne -zbiorowej nieświadomości , czyli wszystkich ludzi od początków świata ,w każdym zakątku globu ziemskiego - królestwa magii ,archetypów,symboli religijnych ,mistycznych ,,mitów i fantazji , powiedział dawnotemu przed 2000 lat mistrz" szukajcie aż znajdziecie " czyli w sobie ,swej głębi psychicznej .
    Nieprawda.

Gdyby było tak jak mówisz to każdy człowiek miałby ten sam problem co autorka tematu, czyli zegarki by stawały, żarówki by się przepalały itp., itd., a jak wszyscy wiemy takie sytuacje nie zdarzają się często, choć mogę się zgodzić, iż energia istot duchowych może powodować różne anomalia elektyrczne lub inne.

Zgodzę się z tym, że wymienione przez ciebie elementy mogą, a nawet wpływają na ludzi, gdyż sam czuję obecnie, jak nienawiść, gniew i inne negatywne emocje obecnie panoszą się niekontrolowanie po ziemi czemu winna jest sytuacja z imigrantami oraz starają się wpływać lub w pewien sposób wpływają na ludzi, lecz pomimo tego nie ma u mnie jakoś gaszonych żarówek, lampek, latających sztyletów więc uważam, że dosyć mocno przesadziłeś z tą tezą.

Z godnościami wizytującymi u mnie nie mam też żadnego problemu. Przyjaciół witam a wrogów naparzam piąchami i wyrzucam z chałupy.

9. Początkujący
    Awatar ang1e
    14
    1
    3
    Swego czasu poznałam pewną młodą kobietę, która opisywała mi też podobne zdarzenia w swoim domu, dodatkowo o latających o stałej porze nocnej wskazówek zegara i latających talerzach w kuchni.
    Z czasem okazało się, iż mieszkanie kobiety sąsiadowało z mieszkaniem samotnej, chorej kobiety, która w XXI wieku zmarła z głodu, opuszczona przez sąsiadów z bloku i rodziny. Czasem właśnie takie niby mało istotne sprawy chcą nam coś wskazać lub zwrócić uwagę na coś, co być może się dopiero wydobyć. W życiu dobrze posiadać intuicję, trzeba też umieć ją odróżnić od fałszywych przekonań.
    Pozdrawiam

10. ang1e otrzymał podziękowania za ten post od 2 użytkowników:

Magneto (08-11-2016), Sea (15-09-2016)

11. Zbanowany
    Awatar Magneto
    501
    413
    17
    ang1e ,jak ja to dobrze znam i rozumię ,od lat moi otoczeniem z którym sąsiaduje są ludzie chorzy -psychicznie ,pogrążeni w depresji i smutku oraz bólu ,dodatkowo , cała moja rodzina ,to jedna ,wielka patologia .no ale jak się żyje po śmierci , człowiek-duch ,ma niewielki wpływ na świat materialny
    Ostatnio edytowane przez Magneto ; 21-11-2016 o 13:34

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku