Krew menstruacyjna. - Strona 7
Close
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70

519
    68
    68

Krew menstruacyjna.

Chcę Was zapytać, jakie są skutki, o ile w ogóle są, podania partnerowi krwi menstruacyjnej do wypicia? Wiecie, że jestem wolna, więc nie pytam do własnych celów, a dlatego, gdyż czytałam o tym w Necie, ale bardzo mało przeczytałam, zaciekawił mnie ten temat.

2. Zbanowany
    Awatar Dumna_
    279
    284
    206
    Cytat Zamieszczone przez Sea Zobacz posta
    Prawdziwa miłość - jasne, że powinna uskrzydlać, ale nie zawsze tak może być. Cudownie byłoby, gdyby życie pisało same piękne scenariusze, ale przecież tak nie jest. Bywają miłości trudne, poplątane, zakazane- nie są wcale gorsze od innych, po prostu inne. Najczęściej są lekcją do przerobienia, która lubi powracać. Trudne doświadczenia czegoś nas uczą. Wychodzimy z nich bogatsi, silniejsi, mądrzejsi. Chcielibyśmy upajać się zapachem róż, zapominając, że one mają kolce, które nam poranią dłonie; tak się nie da. Miłość, to czasem też ból.
    Nie chodziło mi o to, że wciągnie nas pod powierzchnię wody i utoniemy, tylko, że zawładnie nami bez reszty i ta woda wypełni każdą komórkę ciała. Stanie się jej treścią, kwintesencją, sensem wszystkiego.
    Mam na myśli to, że PRAWDZIWA miłość nie zdradza ani nie oszukuje, nie rani świadomie. Poczytaj wątek o bratnich duszach. Bratnia dusza nie kopnie Cie w tyłek dla młodszej. O tym mówię:)
    Inne związki to też miłość tylko nie ta prawdziwa:)

Hmm - to chyba ręka tęsknoty. Stoi za mną tylko miłość i ona przyozdabia myśli w słowa, niczym w strojną biżuterię szyję kobiety.
    Może lubię pisać o miłości, albo tyle jej we mnie, że sama muszę od czasu do czasu jakąś jej cząstkę z siebie wyrzucić na brzeg, niczym muszlę z ukrytą perłą.
    PIĘKNE!!!!Pisz mi tak więcej, uwielbiam Cię czytać:)masz fajny styl:)

Cytat Zamieszczone przez paulina468 Zobacz posta
    Ja miałam wielu facetów i kochałam tylko raz. I wiesz co, błagałam o śmierć - jedyne co mnie powstrzymywało to to, że moja mama poza mną nie ma nikogo. A gdy zachorowała za dnia ja wspierałam a w nocy modliłam się, żeby umarła, żebym ja też mogła. Życie nie jest takie idealne i cudowne, że jak się kocha to na pewno będzie się razem, że jak się kocha to na pewno druga osoba kocha tak samo. Tak to jest w serialach i książkach.
    Pomijam uwarunkowania w stylu choroba i wypadek. Ale bratnia dusza, druga połówka, nie porzuca tej drugiej dla kogoś innego lub czegoś innego. Są te osoby pomimo wszystko razem. odsyłam do wątku o bratnich duszach. Widać, ten ktoś nie był Ci pisany.

Cytat Zamieszczone przez paulina468 Zobacz posta
    Mówienie, że kochało się każdego z kim się było, nawet takich na tydzień to raczej oznacza, że nie kochało się nikogo.
    Musiałam go kochać, skoro zdecydowałam się z nim być:) przecież nie bo miał sweter z pewexu:D
    Poza tym kocham czekoladę, kocham swojego kota, kocham ulubione perfumy i kocham ludzi, którzy mnie otaczają- jest wiele rodzai miłości:)
    Inaczej kochamy kogoś z kim jesteśmy tydzień a inaczej kogoś z kogo znamy setki lat i za kim wciąż tęsknimy. To oczywiste. Inaczej kocham mój czekoladowy balsam Organique (polecam gorąco) a inaczej mojego kota. Jak mówiłam tak samo jest z partnerami.
    Ale nie można mówić, że jak tydzień to go nie kochałam albo nie umiem kochać.
    Iluż facetów tutaj może Ci przysiąc, że było zakochanych do szaleństwa a po miesiącu wybranka ich serca okazała się, jak mówił Wiedzmin ,,k@urwą''. Zdarza się. **** happens.
    Nikt z nas nie jest nieomylny. I każdy z nas szuka swojej drugiej połowy:) to normalne:)

3. Dumna_ otrzymał podziękowanie za ten post od użytkownika:

Sea (04-07-2016)

4. Początkujący
    Awatar Sea
    75
    217
    63
    Po latach doświadczeń, prób i błędów w kwestiach damsko- męskich doszłam do dziwnego wniosku. Można być z kimś i kochać go odrobinę. Kiedyś byłam z kimś, kto kochał mnie za nas dwoje. To smutne, ale mimo, że chciałam, starałam się z całych sił; to nie potrafiłam pokochać tego człowieka, tak jak na to zasługiwał. Nie zawsze kochamy to, co godne jest miłości, tak jak za dobro nie zawsze otrzymujemy dobro. Tak naprawdę mocno i z całego serca kochałam w życiu trzy razy. Dwa razy byli to faceci, którzy nie zasłużyli nawet na okruch tego uczucia. Trzeci raz zdarzył mi się niedawno i dalej trwam w tym dziwnym stanie. Od kilku lat żyłam w przeświadczeniu, że nie powinnam chodzić na randki, spławiałam fajnych facetów- bo jakaś część mnie krzyczała mi do ucha, że ten właściwy czeka na mnie tam gdzie się przeprowadzę. Kiedy się przeprowadziłam moje przeczucia się potwierdziły. Jak tu nie ufać intuicji? Tyle, że ten trzeci raz kocham jak nigdy dotąd. Z daleka, przez szybę. To tak jakbym w wieku czterdziestu lat cofnęła się do czasów platonicznego zakochiwania się. Miłości bywają różne, a wyroki losu niezbadane. Nigdy nie wiadomo, co nas czeka za zakrętem, a ja mieszkam na rozstaju dróg...
    Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.

5. Sea otrzymał podziękowanie za ten post od użytkownika:

Dumna_ (09-07-2016)

6. Zbanowany
    Awatar Dumna_
    279
    284
    206
    To smutne, ale mimo, że chciałam, starałam się z całych sił; to nie potrafiłam pokochać tego człowieka, tak jak na to zasługiwał.
    Ja po latach wiem, że choćby ktoś miał charakter ze złota i przynosił mi kilogramy diamentów codziennie, to jeśli nie ma iskry- nie pokocham go. Nie da się zakochać na siłę, a serce to nie sługa.

Dwa razy byli to faceci, którzy nie zasłużyli nawet na okruch tego uczucia.
    Nie wiem dlaczego kobiety kochają ,,złych chłopców''?!
    ja zawsze uciekałam jak nadalej od nich. To idzie wyczuć na drugiej max piątej randce. Nie jestem psychologiem ani jego mamą, ja nie będę nikogo zmieniać ani prostować. I nie życzę sobie, by ktoś to robił ze mną. Miałam doczynienia z wieloma ,,bad boys'' i zawsze uznawałam, że nie godni są mojej uwagi, ponieważ jeśli się zaangażuję źle na tym wyjdę i będę cierpieć. A oni ciągną jak ćmy do ognia do osób, od których czują pomoc, czuję mięso jak hieny.
    Bardzo często jestem świadkiem fajny facet- laska zwykła k@urwa, którą ten pierwszy ,,prostuje'' albo fajna babka i facet alkoholik, narkoman, casanova albo nierób i leń lub też damski bokser. Nie rozumiem co one widzą w takich ludziach?!
    Raz byłam na randce, specjalnie upijam facetów na nich, by zobaczyć jaki jest po alkoholu. Mówię poważnie. Pijani ludzie mówią wszystko i są naprawdę sobą.
    Zapytałam w luźnej gadce o jego ,,kumpele'' i prowokacyjnie wyraziłam swoje zdanie o niej. Nie znałam jej wogóle. Tylko na podstawie jej zdjęć na fb, wyraziłam moją negatywną opinię. Było to bardzo prowokacyjne zachowanie.
    Co zrobiłby normalny facet np ElohimMihael- spoko. Masz prawo do swojej opinii. Szanuję ją i zastanowię się nad tym co powiedziałaś. Może masz rację.
    Co zrobił tamten facet?- uuuuuu jak możesz tak mówić!!!!! Kim jesteś by tak mówić?!?!?!?! Nie wolno Ci tak mówić!!!!!! <zaczął się drzeć>
    Wniosek?
    Przywali mi jak go serio zdenerwuję. Uciekam od takich furiatów najdalej jak się da:)

Kiedy się przeprowadziłam moje przeczucia się potwierdziły. Jak tu nie ufać intuicji? Tyle, że ten trzeci raz kocham jak nigdy dotąd. Z daleka, przez szybę. To tak jakbym w wieku czterdziestu lat cofnęła się do czasów platonicznego zakochiwania się. Miłości bywają różne, a wyroki losu niezbadane. Nigdy nie wiadomo, co nas czeka za zakrętem, a ja mieszkam na rozstaju dróg...
    GRATULUJĘ**** Bardzo cieszy mnie fakt, że ktoś jest szczęśliwy*** a zwłaszcza, że jesteś szczęśliwa Ty

7. Dumna_ otrzymał podziękowanie za ten post od użytkownika:

Sea (09-07-2016)

8. Początkujący
    Awatar Sea
    75
    217
    63
    Mnie często ciągnęło do drani. Lubiłam też naprawiać facetów. Tworzyć ich na nowo. Z czasem doszłam do smutnego wniosku, że nawet jak się do dzbana ucho przyklei, to ono się i tak kiedyś odleci.
    Marne to pocieszenie, gdy rodzina wybranka wynosi Cię pod niebiosa, bo drania wyprowadziłaś na ludzi, a Ty wiesz, że to tylko na jakiś czas, bo życie jednak pokazuje, że ludzie rzadko zmieniają się o 180 stopni na lepsze. Trzeba czasu, żeby zrozumieć, że siła miłości to nie jakiś cholerny cud, który sprawi, że zły człowiek stanie się dużo lepszym człowiekiem. Takie historie to tylko w bajkach. Niestety. Znudziło mnie naprawianie facetów. To meczące i trudne doświadczenie. Mam dosyć wychowywania dużych chłopców. Skończyłam z tym dawno temu. Teraz dla odmiany trzymam się z daleka od drani.

Cytat Zamieszczone przez Dumna_ Zobacz posta
    GRATULUJĘ**** Bardzo cieszy mnie fakt, że ktoś jest szczęśliwy*** a zwłaszcza, że jesteś szczęśliwa Ty
    Zamiast szczęścia są motylki, tysiące motyli, które rozpaczliwie uderzają skrzydełkami o siebie w moim brzuchu.
    Dumna, ale dziękuję mimo wszystko. Do szczęścia droga daleka, wyboista i kręta. Jak dotrę to się pochwalę. Jak polegnę; zapłaczę.
    Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.

9. Sea otrzymał podziękowanie za ten post od użytkownika:

Dumna_ (09-07-2016)

10. Początkujący
    Awatar paulin
    20
    0
    6
    Kiedyś czytałam właśnie o tych ludowych przekonaniach i wierzeniach również na temat krwi. Ja sama jednak bym się na to nie zdecydowała, nie podałabym takiej (ani innej) krwi do wypicia. Wydaje mi się, że to już bardziej złożony problem, jeżeli ktoś ma jakieś problemy w związku, między partnerem itp. Sama nie wierzę w takie historie, jednak coś tam w nich musi być, jeżeli istnieją i nie są pojedynczymi jednostkami.

11. Zbanowany
    Awatar Dumna_
    279
    284
    206
    Mnie często ciągnęło do drani. Lubiłam też naprawiać facetów. Tworzyć ich na nowo. Z czasem doszłam do smutnego wniosku, że nawet jak się do dzbana ucho przyklei, to ono się i tak kiedyś odleci.
    Marne to pocieszenie, gdy rodzina wybranka wynosi Cię pod niebiosa, bo drania wyprowadziłaś na ludzi, a Ty wiesz, że to tylko na jakiś czas, bo życie jednak pokazuje, że ludzie rzadko zmieniają się o 180 stopni na lepsze. Trzeba czasu, żeby zrozumieć, że siła miłości to nie jakiś cholerny cud, który sprawi, że zły człowiek stanie się dużo lepszym człowiekiem. Takie historie to tylko w bajkach. Niestety. Znudziło mnie naprawianie facetów. To meczące i trudne doświadczenie. Mam dosyć wychowywania dużych chłopców. Skończyłam z tym dawno temu. Teraz dla odmiany trzymam się z daleka od drani.
    Bo rodziny zawsze będą Cię na rękach nosić bo im ogarnaisz niepokornego syna/wnuka/brata itp.:)
    Mega się cieszę, że przestałaś wierzyć w te baje o nawróceniu grzesznika. Ludzie nigdy się nie zmieniają o 180 stopni. To nie realne:D Super, że się ocknęłaś i żyjesz normalnie

12. Dumna_ otrzymał podziękowanie za ten post od użytkownika:

Sea (10-07-2016)

13. Zbanowany
    Awatar Grzejnik
    519
    68
    68
    Sea, masz rację. Ludzie nie zmieniają się. Kto jaki jest w związku, taki pozostanie. Wiem to z doświadczenia.

14. Grzejnik otrzymał podziękowanie za ten post od użytkownika:

Sea (11-07-2016)

15. Zbanowany
    Awatar Magneto
    501
    413
    17
    Tak się rozpoczął wampiryzm ,od spróbowania ludzkiej krwi ,z kolei rodzi się sadyzm i sado -masochizm , są to objawy choroby psychicznej i megalomanii Megalomania – Wikipedia, wolna encyklopedia
    , a Miłość Dojrzała , to uczucie Empatii , pozwala nam cieszyć się uczuciem ukochanej osoby , ( gdy ktoś mówi o miłości nie ma pojęcia o niej - Miłość bowiem -nie zna zazdrości ,strachu ,lęku , obaw ,jest bezinteresowna ,wierna ,nie unosi się pychą ,pozbawiona jest egoizmu ,

16. Nowicjusz
    Awatar Agusia
    1
    0
    0
    Witaj. A co jeśli koleżanka po prostu dodała krew chłopakowi do kawy.On niby twierdził że ja kocha ale ona dla pewnosci dodała mu ją....a teraz szlocha bo facet miłość postanowił zamienic na przyjaźń! To jesli jest kara jak wiekszość tutaj pisze to ja szybko dopadła.

17. Zaawansowany
    Awatar Neozorro
    385
    204
    192
    Z magią nie ma żartów bo można wpaść do tego dołka, którego się samemu wykopało.
    "Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku