Liczby mistrzowskie - 77
Close
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Słońce Gość

Liczby mistrzowskie - 77

77 prowadzi do zdobycia wartości duchowych poprzez naukę i analizę. Poprzez doświadczenia wewnętrzne prowadzi do umiejętności panowania nad sobą, pomimo ogromnego poczucia własnej wolności i potrzeby niezależności. Osoba, która posiada tę podliczbę, charakteryzuje się dużym poczuciem humoru, a jednocześnie powagą i ostrożnością, zależnie od okoliczności. Posiada dużą sprawność fizyczną, odwagę i poczucie misji życiowej. Może zostać wynalazcą, mistykiem lub naukowcem. Służą jej podróże, kontakt z naturą, a pieniądze może otrzymać w sposób niecodzienny

Mądrość kosmiczna. Praktyczność, punktualność i dokładność. Poczucie humoru i wolność, ale także ostrożność i powaga w zależności od sytuacji. Misją 77 jest oddać się na usługi nauki, dokonać wielkich wynalazków lub zostać przywódcą religijnym czy wielkim mistykiem. Wszystko po to, by dołożyć swą cegiełkę do energetycznego potencjału Wszechświata. Pieniądze mogą przyjść w sposób dosyć tajemniczy. Należy je wykorzystać na podróże i dalsze kształcenie.

77 daje potrzebę twórczości - poprzez muzykę, słowo pisane, obraz... ale o specyficznym klimacie - twórczość 77 związana jest z kosmiczną wiedzą i mądrością, która jest w nas i czeka na odkrycie. 77 daje coś w rodzaju nieświadomego channelingu, czyli tworzymy sztukę, inspirowaną przez wyższe siły. 77 odsłania kurtynę do wyższych wibracji, naznacza nas buntem przeciwko schematom i więzieniu umysłów. 77 to zwycięstwo kosmicznej mądrości nad umysłem ego. 77 to także profanacja, bunt, rewolucja . 77 daje wiedzę ku wolności Ducha, dlatego sztuka tworzona w wibracji tej liczby ma za zadanie oświecać odbiorców by zrzucać kajdany umysłu i materii.
    Po za twórczością, która ma dać wiedzę i inspirować innych ku wyższym wibracjom Ducha, w normalnym życiu objawia się tak, że często otrzymujemy znaki, które nas kierują ku Wiedzy, przez sny, przez książkę, która przypadkiem trafi do rąk itd.
    Żeby skorzystać z wibracji 77 musimy być otwarci, nie bać się Wiedzy, która spala i niszczy, bo bez tego nie ma transformacji. I nie wystarczy byc obserwatorem, bo osoby z wibracją 77 to kanały, jeśli nie damy ujścia energii do otoczenia (dzieląc się wiedzą z innymi) dojdzie do ich blokady.

2. Słońce
    Gość
    mistrzostwo 77 - poważny, ostrożny i analityczny umysł poszukujący pozazmysłowego poznania

3. Pytanie
    Gość
    Znacie kogoś kto ma liczbę 77,w jednej,z wibracji imienia i nazwiska?I jak się wtedy zachowuje?

4. Merchant
    Gość
    Hej, mam liczbę mistrzowską 77. Otóż drodzy Państwo mam często nieodpartą potrzebę podzielenia się wiedzą ezoteryczną jakiej poszukuję z różnych źródeł. Jestem synektykiem, nie zgadzam się z wieloma rzeczami opisywanymi w książkach. Mam swój krytyczny światopogląd zwłaszcza jeśli chodzi o medycynę europejską w której leczy się człowieka "objawowo". W głębi duszy bardzo chciałbym pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów ze zdrowiem, szukam na ten temat jakiś publikacji artykułów, a to jest zupełnie nie związane z moim życiem zawodowym i profesją. Inspiruje mnie sztuka, możliwość sprawdzania w rzeczywistości tego co czytam. Interesuje mnie również możliwość kierowania swoim przeznaczeniem, aspekty związane z reinkarnacją . Traktuję to wszystko jako zbiór narzędzi który ma na celu ułatwić mi przejście przez życie, osiągnąć sukces, ale przede wszystkim nauczyć się podczas swojej egzystencji jak najwięcej o: drugim człowieku, o radzeniu sobie z przeciwnościami losu.

5. Nowicjusz
    Awatar kaduceusz77
    1
    0
    0
    z moich dwóch imion i nazwiska wychodzi mi liczba 77. Śmiało moge powiedzieć że powyższy opis odzwierciedla mnie w 100%. Od zawsze czułem że jestem inny, jakiś cichy krzyk z wewnątrz ale nie wiedziałem dokładnie co to jest. Nie raz, nawet w wieku przed 18 lat czułem że musze uratować świat. Od paru lat dostaje znaki które mnie kierują. Od 2 lat pisze teksty muzyczne które udostępniam i tak jak jest napisane wyżej, nie raz zastanawiałem się że było to coś jak by przelewało sie z góry. Dodam jeszcze że mieszkam w domu z nr. 77 oraz urodziłem sie w Polsce na obszarze gdzie numer stacjonarny poprzedza się liczbą 77. Od dawna nie wierze w przypadek. Wszystko jest po coś i jest testem. Póki co mam 22 lata i czuje jakieś brzemie na sobie, jakąś misję. Jestem przekonany że moja droga "artystyczna" chociaż nie lubie tak tego nazywać jest częścią tej misji. Muzyka ta to Rap, próbuję przekazać coś młodym ludziom, gdyż mieszkam w małym miasteczku i widzę co sie dzieje na ulicy. Sam tam byłem prawie że na dnie.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Tagi dla tego wątku