Kim jest bóg w którego wierzą chrześcijanie? - Strona 7
Close
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 62 z 62

466
    119
    247

Kim jest bóg w którego wierzą chrześcijanie?

Nie mam zamiaru pisać jakiegoś tekstu, który będzie kolejną historią wziętą z kosmosu.

Dwa lata temu poszedłem do kościoła (na prośbę przyjaciółki, która chciała mnie nawrócić) wszystko było ok do czasu... Zaznaczam że jestem osobą reagującą na każdą zmianę energii w otoczeniu. Otóż mniej więcej wtedy gdy wierni proszą boga by im pomógł, pocieszył ( nie pamiętam już jak to tam szło) Poczułem zmianę w całym kościele. Wierni akurat stali więc ja też. Rozbolała mnie głowa, i zacząłem słabnąć szybkim tempie. Po 5 min ledwo trzymałem się na nogach. Z tego co zanotował mój "radar" energia szła przez księdza niczym przez przekaźnik i rozlewała się po ludziach. To samo poczułem od niektórych ludzi. Jakby coś wysysało energię, sęk w tym że to nie byli ludzie To coś działało "z góry" poprzez księdza i wiernych. Nie wiem jak dotrwałem do końca ale wychodziłem na miękkich nogach. Od tego czasu do kościoła nie wejdę chyba, że pustego. Zresztą nie wierzę w naukę kościoła i nie czuje się chrześcijaninem/katolikiem. I na 99% nie jestem opętany więc to odpada. Aż postanowiłem zadać pytanie... W co oni wierzą, do kogo oni się modlą?
    Księżyc przychodzi na ziemię i zabiera ludzi, zaglądając w okna ich domów...

2. ryba969 otrzymał podziękowania za ten post od 4 użytkowników:

cala w trawie :) (15-01-2013), Magneto (19-11-2016), Mahadewa (04-07-2013), Sea (10-12-2017)

3. Nowicjusz
    Awatar numizmatyk
    1
    0
    0
    Bog jest stwórcą świata i tylko on wie co i jak. Żadne jogi, magia itp nie są do tego potrzebne, więc lepiej się szybko nawróćcie i wyspowiadajcie, a Ty ryba na 99% to jestes opętany, skonsultuj to ! :) Pozdrawiam

4. Kreatywny
    Awatar Senttienta
    433
    634
    614
    Proszę pisać na temat, zamiast nawracać ludzi :)

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku