Skala Bovisa.
Close
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Skala Bovisa.

Słońce
    Gość

Skala Bovisa.

Sylamos jesli mogę prosic dla laiczki czym jest skala Bovisa? :)

Awatar Archadae
    Nowicjusz

Status
    Podziękował(a)
    0
    Dostał(a) 0 podziękowań za 0 postów
    Punkty reputacji
    30
    Siła reputacji
    0

Taka tabelka używana z wahadełkiem :)
    I assume full responsibility for my actions, except the ones that are someone else's fault.

Słońce
    Gość
    i jak sie to obsluguje?

Awatar sylamos
    Wkręcony

Status
    Podziękował(a)
    20
    Dostał(a) 68 podziękowań za 39 postów
    Wpisów
    5
    Punkty reputacji
    428
    Siła reputacji
    248
    Skala bovisa to jest miara energetyczna ciała badanego radiestezyjnie wahadłem. Jest to potocznie skala vitalności energetycznej. Może pokazywać np. nastrój człowieka, czy jest chory. Normalnie zdrowy człowiek w dobrej kondycji psychicznej ma 6600 w skali bovisa vitalności. Natomiast depresja, choroba powoduje ze ta vitalność może spaść nawet do 5000 . Oczywiście im wyższa jest wartość bovisa tym wibracja energetyczna człowieka, przedmiotu lub miejsca jest bardziej dobroczynna. Ludzie uduhowieni potrafią mieć nawet ok 100000 , dzieci maja np bardzo wysokie wibracje energetyczne. Kiedy medytujesz może twoja witalnosć podejść nawet do 8000. Miejsca mocy i przedmioty emanujące dobrą energią maja bardzo wysokie wartości np. od 14000- 20000. Natomiast przedmioty dla nas szkodliwe jak np cieki wodne posiadają niskie wartości w skali bovisa. Np. cieki wodne mają od 1000- 2000. Generalnie przedmioty czy miejsca o wartości poniżej 6600 są dla nas szkodliwe natomiast powyżej tej wartości są dla nas zdrowotne. Maja na nas dobry wpływ zdrowotny i psychiczny. Akurat radiestezja to mój drugi konik.

Słońce
    Gość
    Wow :) fajny opis wiele mi rozjaśnił :) Dziękuję Sylamos :)

Anonim
    Gość
    sylamos pod moim pokojem , a w zasadzie przez jego środek przebiega żyła woda...Jakie to może mieć skutki ? Co prawda łóżko mam w innym miejscu, ale to i tak promieniuje...
    Słyszałem że są jakieś..odpromienniki ..tylko jak to działa w praktyce..?

Awatar sylamos
    Wkręcony

Status
    Podziękował(a)
    20
    Wpisów
    5
    Punkty reputacji
    428
    Siła reputacji
    248
    Najważniejsze żeby łózko tam nie stało. Promieniowanie żył wodnych na róznej wysokości róznie się rozkłada. Jeżeli chodzi o od promienniki. Jedna z runa gebo jest dobrym odpromiennikiem, pozatym kasztany ( dobrze trzymać w łózku). Polecam też lampy solne. Wprowadzają dobry mikroklimat i usuwają złą energię z pomieszczenia.

Słońce
    Gość
    Ale kasztany to tylko świeze i trzeba je wymieniac zdaje się.
    Moje łóżko stoi na cieku i mnie się swietnie spi - jak mam to interpretowac?

Awatar sylamos
    Wkręcony

Status
    Podziękował(a)
    20
    Wpisów
    5
    Punkty reputacji
    428
    Siła reputacji
    248
    A sprawdzałaś czy akurat w tym miejscu energia cieku ma wpływ. Bo jak pisałam to ze jest ciek pod jakimś miejscem to nie znaczy ze akurat w tym miejscu mozę wywaoływać negatywne działanie.

Wkręcony

Status
    Podziękował(a)
    1
    Dostał(a) 2 podziękowań za 1 post
    Punkty reputacji
    12
    Siła reputacji
    207

Skala Bovisa

Cytat Zamieszczone przez Archadae Zobacz posta

Taka tabelka używana z wahadełkiem :)
    Jak patrzę na taką tabelkę, to wahadełko pracuje w lewo-nie,z szybkością 180 obr/min! Całkiem możliwe,że szybciej. To nie jest istotne. Obecnie,nie ma promieniowań radiestezyjnych,czyli cieki wodne, nie są szkodliwe. Kto pracuje wahadełkiem,ten może to sprawdzić! Jestem przecież dostępny. Nie ma promieniowania magnetycznego. Żywy kot,jest naturalnym odpromiennikiem. Warto jest mieć zaprzyjźnionego 'sierściucha" w domu. Zawsze możemy porozmawiać na ten temat.:)

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku