Modlitwy o zdrowie
Close
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Awatar Perska
    Zaawansowany

Status
    Podziękował(a)
    761
    Dostał(a) 821 podziękowań za 436 postów
    Punkty reputacji
    1426
    Siła reputacji
    386

Modlitwy o zdrowie

Modlitwa dla zdrowia

Ja..., jestem gotowa na to, aby dokonało się pełne i całkowite uzdrowienie w moim ciele,
    oraz pełna, pozytywna wewnętrzna przemiana w świadomości,
    tak by jasnym i zrozumiałym stała się dla mnie przestrzeń przejawu pełni doskonałego zdrowia.
    Jestem gotowa na to, aby wzrosła moja świadomość w obszarach kształtowania i wpływania na zdrowie w ciele.
    Jestem gotowa na naukę i na świadomy udział, w procesach dokonywania uzdrawiania w moim ciele.
    Jestem gotowa na świadome doświadczenie stanu doskonałości w moim ciele fizycznym i na doświadczenie stanu harmonii, w porozumieniu mojej duszy z ciałem, na płaszczyźnie świadomości zdrowia i kształtu.

Jestem gotowa wyjść poza iluzję czasu i zapanować nad wszelkimi procesami starzenia się ciała, przenosząc świadomość ciała poza iluzję energii starości i chorób.
    Niech moja świadomość skieruję moją uwagę tam, gdzie nauczę się rozumienia stanu energii doskonałości w ciele.
    Zapraszam i przywołuję nauczycieli duchowych, którzy poprowadzą mnie przez ten odcinek nauki, w światach duchowych i świecie fizycznym.
    Niech centrum planowania mojej duszy, ułoży dla mnie cały plan działania i rozwoju tak,
    by cały ten okres nauki stał się najmilszym i najprzyjemniejszym doświadczeniem,
    który już teraz doceniam, jako ważny dla mojego procesu wzrostu świadomości, w duszy.

Jestem gotowa przejawić świadomość w ciele w taki sposób, aby stać się inspiracją dla całego mojego otoczenia.
    Jestem gotowa pójść w takim kierunku mojej nauki i działania,
    aby to działanie przełożyło się na najwyższą jakość moich doświadczeń w materii, w zakresie zdrowia.

Niech dokona się we mnie zatem wszelka przemiana i oczyszczą się wszelkie, negatywne intencje, które wpływają jeszcze na stan mojego zdrowia.
    Niech oczyści się każda z przestrzeni mojej duszy, w której i poprzez którą wpływa do mnie jeszcze energia pamięci karmicznej, związanej z doświadczeniami różnych, negatywnych stanów zdrowia.
    Niech dokona się pozytywna transformacja pamięci doświadczeń, związanych ze śmiercią, poprzedzoną długim cierpieniem.
    Niech przyjdzie myśl, inspiracja i pomysł, jak tego dokonać, aby wynieść z tego, jak najlepszą naukę.
    Jestem gotowa i zwracam wolność każdej duszy, którą manipulowałam energią chorób i złego stanu zdrowia.
    Jestem gotowa uzdrowić mój stosunek do chorób i wszelkie intencje ulegania manipulacjom innych dusz, przez energie chorób.
    Niech moja wyższa jaźń poprowadzi mnie do tych obszarów, gdzie zyskanie świadomości siebie, wzniesie mnie na wyższy poziom pojmowania i rozumienia siebie i materii.

Niech tak się stanie, jestem na to gotowa

Modlitwa o oczyszczenie intencji wobec zdrowia

Niech już w tej chwili dokona się na każdym z poziomów mojej duszy, w każdym jej obszarze, w każdej warstwie i przestrzeni przemiana, którą będę mogła doświadczyć w najlepszy i najkorzystniejszy dla mnie i dla innych sposób.
    Niech dokona się również i pozytywna przemiana wokół mnie, która ukaże mi gotowość wszechświata i otoczenia na zmiany we mnie, w moim sposobie myślenia, odczuwania uczuć i emocji.
    Niech pojawią się w moim życiu osoby, które pomogą mi w przejściu przez okres transformacji uczuć, myśli i emocji, dotyczących wszelkich intencji wyhamowywania się i powstrzymywania za pomocą choroby.
    Niech oczyszczą się w mojej podświadomości wszelkie wzorce destrukcji i autodestrukcji, których działanie musiałam do tej pory wyhamowywać chorobą Niech oczyszczą się we mnie wszelkie intencje dotyczące korzystania z energii emocji, w celu wykorzystania jej do tworzenia negatywnych doświadczeń. Niech pojawi się świadomość moich działań i kreacji tak, bym mogła z niej korzystać dla dobra mojego i całego wszechświata.

Jestem gotowa na pełną i całkowitą przemianę w mojej duszy i na doświadczenie stanu czystej świadomości siebie, a poprzez to i czystej świadomości stanu mojego zdrowia.
    Niech moje ciało uleczy się z każdego wzorca choroby i oczyszczą się we mnie wszelkie intencje trzymania ich, aby wykorzystywać je w chwilach mojej słabości.
    Niech moja dusza uleczy się z wszelkich negatywnych wspomnień, które podtrzymuje jeszcze w sobie, dla wytworzenia stanu blokady na własne działania. Niech uleczy się we mnie każde wspomnienie traumatycznych zdarzeń, do których sprowokowałam przez poddanie się wpływom negatywnych emocji. Niech przyjdzie inspiracja dla mojej duszy, na każdym z poziomów trzymania pamięci traumatycznych zdarzeń, tak by odnalazła w sobie spokój i powróciła do stanu najwyższej czystości ducha.
    Niech pojawi się w niej gotowość na przyjecie inspiracji, ze strony przewodników duchowych i na wyjście z każdego, negatywnego wspomnienia, tak bym i ja odczuła spokój na poziomie ziemskiej inkarnacji. Jestem na to gotowa.

Niech tak się stanie.

Modlitwa o uzdrowienie ciała

Niech już w tej chwili dokona się pełne uzdrowienie mojego ciała i wszelkich intencji, z jakimi chciałam doświadczyć choroby.
    Niech dokona się we mnie pełne uzdrowienie wszelkich moich intencji i nastawień wobec dokonujących się zmian w moim życiu.
    Niech dokona się we mnie zmiana, która pomoże mi poczuć się bezpieczną wobec życia, oraz przyszłości. Jeśli istnieją we mnie emocje, lub wzorce, które uniemożliwiają mi doświadczyć stanu doskonałego zdrowia oraz poczucia bezpieczeństwa i pewności w moim życia i wobec przyszłości, to jestem gotowa na ich pełną transformację i uzdrowienie.
    Jestem gotowa na to, by moje życie stało się w pełni dla mnie bezpieczne.
    Jestem gotowa na doświadczenie stanu doskonałego zdrowia. Jestem gotowa wyjść z tego negatywnego dla mnie doświadczenia, w którym się obecnie znajduję i wejść w doświadczenie pozytywne tych samych stanów i sytuacji.
    Jeśli istnieje we wszechświecie istota, która jest w tym momencie w stanie mi pomóc, to proszę o jej przybycie i już w tej chwili dziękuję jej za okazaną pomoc.
    Jestem gotowa na pomoc ze strony innych istot i całego wszechświata.
    Jestem gotowa na doznanie stanu doskonałego zdrowia.
    Jestem gotowa, by zmienić moje myślenie i moje życie, aby doświadczyć stanu doskonałego zdrowia.
    Jestem gotowa stać się istotą w pełni świadomą stanu, w którym się obecnie znajduję. Jestem gotowa stać się istotą w pełni świadomą tego, co zachodzi w moim życiu. Jestem gotowa stać się istotą w pełni bezpieczną wobec mojej przyszłości. Jestem gotowa na zmiany, których chce doświadczyć moja dusza.
    Jestem gotowa poczuć się bezpiecznie w moim życiu i w moim ciele. Jestem gotowa poczuć się w pełni zdrowa i świadoma stanu mojego zdrowia w każdej chwili mojego życia. Jestem gotowa doświadczyć jego pozytywnego bieguna w pełni świadomie i w poczuciu pełnego bezpieczeństwa.
    Niech się dokona.

http://www.annaatras.com/

2. Perska otrzymał podziękowanie za ten post od użytkownika:

myszka86 (29-03-2012)

Awatar myszka86
    Wkręcony

Status
    Podziękował(a)
    100
    Dostał(a) 36 podziękowań za 27 postów
    Punkty reputacji
    47
    Siła reputacji
    205

Odp: Modlitwy o zdrowie

Pozwolę sobie na napisanie modlitwy do fioletowego płomienia o zdrowie- też działa :)

1. Przygotowanie. Wybierz problem zdrowotny, w, który chcesz skierować Fioletowy Płomień. Może być zdjęcie tej osoby... albo wizualizować miejsce, gdzie znajduje się ten problem.

2. Ześrodkowanie. Skup całą swą energię na sercu. Możesz położyć rękę na sercu. Zrób kilka głębokich oddechów aż poczujesz się spokojny(a) zrelaksowany(a).

3. Modlitwa otwierająca. Powiedz głośno następującą modlitwę.

Mocą Światła i Miłości w moim sercu proszę by Fioletowy Płomień został skierowany w następującą sytuację zgodnie z Wolą Boga.

Opisz konkretne warunki, które chcesz uzdrowić.

4. Wizualizacja. Skoncentruj się na obrazie Fioletowego Płomienia. Zamknij oczy i ujrzyj ten obraz w umyśle. Zobacz jak Fioletowy Płomień otacza i przenika twe serce. Skieruj Fioletowy Płomień ze swojego serca w okoliczności, które wcześniej wymieniłeś( posłuż się obrazem - zdjęciem) Połóż lewą rękę na sercu a prawą na obrazie. Wizualizuj, jak Fioletowy Płomień przepływa z twojego serca po dłoni do miejsca wymagającego leczenia. Zobacz jak Fioletowy Płomień rozpuszcza wszelaką chorobę, jak przywraca harmonię i zdrowie.

5. Afirmacja. Ciągle utrzymujesz ten obraz w swoim umyśle, powtarzaj następujące afirmacje przez kilka minut. Mów je głośno, rytmicznie, energetycznie.

1.
    JAM JEST Fioletowym Płomieniem, uzdrawiającym we mnie teraz.
    JAM JEST Fioletowym Płomieniem, Światłu jedynie się kłaniam.
    JAM JEST Fioletowym Płomieniem w potężnej kosmicznej mocy.
    JAM JEST Światłem Bożym jaśniejący w każdej godzinie.
    JAM JEST Fioletowym Płomieniem jaśniejącym jak słońce.
    JAM JEST Świętą Bożą mocą uwalniającą każdego.

4. myszka86 otrzymał podziękowanie za ten post od użytkownika:

Perska (29-03-2012)

Awatar myszka86
    Wkręcony

Status
    Podziękował(a)
    100
    Punkty reputacji
    47
    Siła reputacji
    205

2.
    JAM JEST perfekcją Boga
    w ciele i duszy
    JAM JEST obecnością niosącą
    zdrowie i pełnię wszystkim.

Atomy, komórki, elektrony
    wewnątrz mego ciała
    Niech doskonałość nieba
    spłynie bosko cała.

6. Modlitwa końcowa.

Powiedz następującą modlitwę głośno.
    Jestem wdzięczny(a) Boże za przesłanie światła w moją istotę. Proszę by działanie Fioletowego Płomienia poszerzyło się i przyniosło uzdrowienie i pocieszenie wszystkim potrzebującym. Proszę chroń mnie i wszystkich, którzy służą światłu. Niech moje modlitwy i afirmacje zostaną spełnione zgodnie z Twoją Świętą Wolą.
    Niech się tak stanie <3x>

Amen

6. myszka86 otrzymał podziękowanie za ten post od użytkownika:

Perska (29-03-2012)

Awatar myszka86
    Wkręcony

Status
    Podziękował(a)
    100
    Punkty reputacji
    47
    Siła reputacji
    205

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)