Czytanie z twarzy - Strona 5
Close
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 72

369
    198
    205

Lightbulb Czytanie z twarzy

Jakoś niedawno całkiem przypadkowo odkryłam że potrafię czytać z twarzy o charakterze itd. Postanowiłam trochę potrenować i zwrócić się do was :)
    Więc jeśli jest ktoś chętny zostać króliczkiem doświadczalnym to bardzo zapraszam Ale jest mi potrzebne zdjęcie twarzy :) Oczywiście wszystkiego dokładnie nie wyczytam i nie daje 100% gwarancji że wszystko będzie dobrze ponieważ dopiero zaczynam ;)

2. Wkręcony
    Awatar Somi
    159
    161
    103
    Cytat Zamieszczone przez Okazuma Zobacz posta
    Somi : Lubisz naturę i czujesz się przy niej bezpiecznie , lubisz podróżować i poznawać różne kultury , jesteś otwarta na wiedzę , jesteś dobrym człowiekiem
    skorym do pomocy , cieszysz się życiem takie jakie jest , jesteś miła , życzliwa, znajdziesz dla każdego czas,
    lubisz zmiany , nie lubisz rutyny , ambitna, przyjacielska, lubisz zwierzęta , kochasz siebie taką jaką jesteś , nie kłamiesz,
    lubisz się śmiać i spędzać czas z przyjaciółmi , no i wiele innych rzeczy :P Jeżeli nie trafiłam to jeszcze raz spróbuję :)
    Trafiłaś ;)
    Trenerka ReiKi i nie tylko ;)

3. Somi otrzymał podziękowanie za ten post od użytkownika:

Okazuma (24-05-2012)

4. Zaawansowany
    Awatar Okazuma
    369
    198
    205
    Wznawiam Wątek i Zapraszam :) Czy jest ktoś chętny ?

5. Wkręcony
    Awatar Atlantis
    378
    388
    373
    Oka, naprawdę kusisz mnie.

6. Zaawansowany
    Awatar Okazuma
    369
    198
    205
    Cytat Zamieszczone przez Atlantis Zobacz posta
    Oka, naprawdę kusisz mnie.
    Jeżeli jesteś Chętna to prosze o zdjęcie :)

7. Zaawansowany
    Awatar cala w trawie :)
    830
    2,085
    557
    Ja chętna:)-troche glupia mina ale nie mam tak na co dzien:P
    Ostatnio edytowane przez Anonim ; 24-09-2012 o 22:08 Powód: zdjęcie usunięte na prośbę użytkownika

8. Wkręcony
    Awatar Fennri
    116
    64
    114
    Zdjecia poszly na PW, czekam na odpowiedz : D ( nie moge przestawic klawiatury -.-, i brak polskich znakow : P )

- Pozdrawiam : D

9. Zaawansowany
    Awatar Okazuma
    369
    198
    205
    Oczywiście nie gwarantuje ze powiem wszystko zgodne z prawdą , dawno nie czytałam więc proszę o wyrozumiałośc :)

- - - - - Połączono posty - - - - -

Fennri, Widzę że jestes miłym chłopakiem , lubisz żartować , smiać się ,jestes pomocny , za duzo alkoholu nie pijesz;P, otwarty jestes na rozmowy poznanie nowych ludzi
    jeździsz samochodem albo bys chciał jeździć , w rodzinie raczej wszystko sie układa, w życiu u Ciebie raczej nie jest źle , raczej odpowiedzialny,
    nie za bardzo potrafisz opiekować się dziećmi tak ogólne mówie , lubisz spotykać się ze znajomymi ale samotnością nie pogaradzisz ze tak się wyrażę :)
    starasz się mówić prawdę ,bardziej kierujesz się sercem , kochasz osoby które Ciebie otaczają , raczej jestes spokojny ale lubisz się bawić i często miewasz ciekawe pomysły,
    próbujesz dopasowac sie do innych :) Wystarczy ;p

10. Okazuma otrzymał podziękowanie za ten post od użytkownika:

Fennri (25-09-2012)

11. Wkręcony
    Awatar Fennri
    116
    64
    114
    Cytat Zamieszczone przez Okazuma Zobacz posta
    Fennri, Widzę że jestes miłym chłopakiem , lubisz żartować , smiać się ,jestes pomocny , za duzo alkoholu nie pijesz;P, otwarty jestes na rozmowy poznanie nowych ludzi
    jeździsz samochodem albo bys chciał jeździć , w rodzinie raczej wszystko sie układa, w życiu u Ciebie raczej nie jest źle , raczej odpowiedzialny,
    nie za bardzo potrafisz opiekować się dziećmi tak ogólne mówie , lubisz spotykać się ze znajomymi ale samotnością nie pogaradzisz ze tak się wyrażę :)
    starasz się mówić prawdę ,bardziej kierujesz się sercem , kochasz osoby które Ciebie otaczają , raczej jestes spokojny ale lubisz się bawić i często miewasz ciekawe pomysły,
    próbujesz dopasowac sie do innych :) Wystarczy ;p
    No kurde, udało Ci się, jak by nie patrzeć : D, pogratulować tylko talentu ; P, tylko teraz mi powiedz, co z tą " ciemną stroną mocy ? " bo ciekawy jestem : D. Nie martw się, zniosę krytykę : D

- Pozdrawiam i dziękuje : D

12. Fennri otrzymał podziękowanie za ten post od użytkownika:

Okazuma (26-09-2012)

13. Niezarejestrowany
    Gość
    Mam taka jedna mala dygresje.. Ciekawi mnie twoj dar jesli mozna to tak nazwac ale przeczytalem twoje posty z odczytow i skojarzyly mi sie z tzw. "zimnym odczytem" tj. tak na prawde sztuczka psychologiczna polegajaca na odpowiednim dobieraniu slow, tak aby miec jak najwieksza mozliwosc "trafienia" przy okreslaniu czyjejs osobowosci. Bazuja na tym m.in. horoskopy (zauwazcie ze subiektywnie wiekszosc wam sie sprawdza, nawet jezeli czytacie inny niz swoj oryginalny znak:P). Unikasz szczegolow (a jezeli o nich piszesz to zdarza Ci sie nie trafiac z ocena) i poslugujesz sie ogolnikami, ktore dla wiekszosci ludzi moga byc podciagniete pod ich osobowosc (szczegolnie gdy sa pozytywne- po prostu lubimy myslec o sobie dobrze:)).
    Na przyklad typowe zdanie polegajace na zimnym odczycie- "Zwykle jestes osoba spokojna, jednak czasami zdarza Ci sie powiedziec pare mocniejszych slow, kiedy ktos Cie zdenerwuje" - jakies 90% jak nie wiecej ludzi tak ma:P

Przykro mi ale jestem sceptykiem:P
    Pozdrawiam:)

14. Zaawansowany
    Awatar cala w trawie :)
    830
    2,085
    557
    :(:( a mnie nic.hehe moze tak zle ze mna:)

ale spoko poczekam tylko nie zapomnij o mnie Okuzmo

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku