PDA

Zobacz pełną wersję : Krew menstruacyjna.

Grzejnik
29-04-2013, 17:30
Chcę Was zapytać, jakie są skutki, o ile w ogóle są, podania partnerowi krwi menstruacyjnej do wypicia? Wiecie, że jestem wolna, więc nie pytam do własnych celów, a dlatego, gdyż czytałam o tym w Necie, ale bardzo mało przeczytałam, zaciekawił mnie ten temat.

szerakles
29-04-2013, 17:57
Ty tak na poważnie ? wiesz prima aprlilis już było ....
Heh skutkiem będzie niestrawność raczej ....
:devil1:

Biały_Tygrys
29-04-2013, 18:07
Słyszałem od swojej mentorki o rytuałach miłosnych związanych z krwią menstruacyjną...
Wiem, że są, ale nie znam ich i nie chcę poznać...
To ohydne i chyba każdy napój jaki dostanę od kobiety najpierw będę poddawał badaniom na wykrycie krwi czy innych dodatków wykorzystywanych w tej magii.

Wedrussa
29-04-2013, 18:52
a fuj...obrzydlistwo...

Grzejnik
29-04-2013, 18:54
Jasne, że napisałam poważnie. Dlatego też uprzedziłam, co z resztą wiecie, iż jestem wolna, by uniknąć bezsensownych domysłów.

4444
29-04-2013, 19:17
Ale czemu miałby w ogóle służyć taki rytuał z krwi? Żeby usidlić partnera czy żeby był lepszym kochankiem?

Grzejnik
29-04-2013, 19:20
Gdy czytałam to jedno i drugie, ale mało informacji znalazłam.

boho
29-04-2013, 19:23
Myślę, że większość z Nas nie śledzi życia uczuciowego współrozmówców Grzejnik, a na forach ezoterycznych różnych rzeczy, różni ludzie (o niekoniecznie dobrych intencjach) szukają, więc reakcja świadczy tylko pozytywnie o moralności wypowiadających się.

Jest taki sposób staropolski na pewno, związany z użyciem wspomnianej krwi i kromki chleba. Ale rezultatów z praktyki własnej raczej pewnie nikt tu nie zna, raz że trzeba by być ostro zdesperowanym (a przy tym nie do końca normalnym) by coś takiego stosować. Dwa, że wszelkie sposoby z użyciem własnej krwi, tworzenie więzi przez krew - to nie jest zabawa. I osoby zajmujące się jakimikolwiek rytuałami miłosnymi w stopniu choćby podstawowym, są raczej tego świadome.

Grzejnik
29-04-2013, 19:44
Racja, desperacja to na pewno.

Ariadne
29-04-2013, 19:59
Dodam od siebie, że metoda acz ohydna to jeszcze niebezpieczna. Przecież wiadomo ile chorób przenoszonych jest tą drogą.

Grzejnik
29-04-2013, 19:59
Krew jednak to krew, teraz wypić coś takiego. Ble...

Osiris
29-04-2013, 20:35
Znam lepszy eliksir. Sposób użycia ten sam.
http://swiat-alkoholi.com.pl/towar/656.jpg
O jego efektywności świadczą tysiące niezadowolonych mężczyzn każdego niedzielnego poranka.

Wedrussa
29-04-2013, 20:37
Osiris...masz racje..a i figlarny czlowiek po tym :devil2:

cala w trawie :)
29-04-2013, 21:13
w liceum mialam taka artsyskę,ktora poiła swojego chlopaka herbata z krwia miesiączkową.......to mialo powodowac ze wroci-nie wrocil i pewnie do dzis nie wie co pil

Grzejnik
30-04-2013, 14:19
Haha, czyli stosują takie metody.

Thoth
02-05-2013, 22:13
Prawdę powiedziawszy nie ma nic w tym złego, tylko najlepiej jak partner nie będzie czuł obrzydzenia bo co innego krew menstruacyjna a świeża. Najlepiej zaproponować podczas zabaw imtymnych wtedy to nie sprawi za dużej różnicy przy umyśle nastawionym do jednej czynności :). Tak po za tym to krew jak i inne wydzieliny nie jest czymś do końca pozytywnym. Mają swoje plusy jak i minusy.

zwiewna
20-02-2014, 11:35
A ja znam osobę która to uczyniła i jak twierdzi z powodzeniem . stosowała na własnym mężu który odszedł , nie chciał za nic wrócić a ponieważ łączyło ich masę spraw do załatwienia przy każdym spotkaniu serwowała mu herbatkę z krwią :)
To nie tak jak piszecie obrzydliwe itd... to się robi w odpowiedni sposób przy odpowiedniej fazie księżyca znacząc znaczki na talerzyku suszy sie krew - później mała odrobinkę dodaje do napoju - nikt nie jest w stanie nic wyczuć :)
Robiła i jak mówi jest pewna ze dla tego wrócił a sytuacja była na prawdę beznadziejna ,

Nie wiem co o tym myśleć do dzis sie zastanawiam , ale rytuały za pomoca krwi sa na prawde mocne ...

lena
20-02-2014, 12:53
żę cą?? okrutna ta magia , zwłaszcza dla owych nieszczęśników. Swoją drogą zastanawiam się jak to jest tak świadomie manipulować partnerem , jaki z tego pożytek, ktoś chce odejść to idzie , po co go zatrzymywać to bardzo nieuczciwe w obec siebie i drugiego człowieka. A jeśli działanie jest nieuczciwe to dobre nie jest i już.

zwiewna
20-02-2014, 13:55
Hmm muszę przyznać ze ponieważ to moja dobra koleżanka i zal mi jej było przeokropnie to trochę ja rozumiem ..kochała go bardzo (nie znoszę go ...) maja rodzinę dzieci , była tak załamana ze mówiła mi ze zgodziła by sie na wszystko zeby nawet maił kochankę , albo piec ale by tylko z nią tez był , strasznie była załamana , szukała co mogła - i znalazła Ja mam nadzieje ze beda szczęśliwi zycze im tego , ale boje sie by ona przez to co zrobiła nie miała kłopotów-wszak piszą ze za to trzeba ponieść kare

lena
20-02-2014, 14:04
Zwiewna , ja tam nie mam zamiaru oceniać Twojej kolezanki, ona sama wie co i jak zrobiła i dlaczego. A konsekwencje? No jakieś pewnie będą, ale ja się magicznymi czarodziejstwami nie zajmuję , więc nie mogę pisać o czymś czego nie znam. Na moją małą główkę ... jak ktoś wierzy że go kara spotka to tak być może ;)

Jadis
20-02-2014, 20:35
To,co pisze zwiewna jest obrzydliwe. I nie mam bynajmniej na myśli picia krwi,tylko łamani czyjeś wolnej woli. I nie ma to nic wspólnego z miłością,to egoizm w najczystszej postaci,na zasadzie-bo ja chcę,bo mnie będzie bolało.
Jeśli się kogoś kocha na prawdę,to chce się jego dobra i szczęścia,nawet gdyby oznaczało to rozstanie. Niestety ludzie mylą chyba miłość ze stanem zakochania :/
lena nie sądzę,żeby ktoś był za coś ukarany,bo niestety świat nie jest sprawiedliwy. Po prostu dla mnie łamanie czyjeś woli jest krzywdzeniem tej osoby i tyle.

lena
21-02-2014, 10:58
lena nie sądzę,żeby ktoś był za coś ukarany,bo niestety świat nie jest sprawiedliwy. Po prostu dla mnie łamanie czyjeś woli jest krzywdzeniem tej osoby i tyle.
Pisząc o możliwej karze miałam na myśli przyciąganie do siebie różnych takich... skoro pojawiła się świadomość jakiegoś działania - tutaj nieczystego rytuału , to jak widać osoba spodziewa się ''zapłaty'' :) i teraz potknięcie się na ulicy, lub inne niepowodzenia będą podciągane pod tą karę :) Rzecz w tym , iż ludzie parają się ''magicznymi sposobami'' nie analizując konsekwencji, lub zupełnie się na tym nie znając.. no ale mają do tego prawo , czasem jak się nie przewrócisz , to się nie nauczysz.

Grzejnik
15-08-2014, 15:29
Jakie są skutki podania krwi partnerowi?

Chantal
21-08-2014, 23:09
to bardzo nieuczciwe w obec siebie i drugiego człowieka.

I bardzo czesto msci sie na osobie, ktora chce zatrzymac takiego partnera przy sobie - bardzo czesto ciezka depresja i inne problemy psychiczne... To chyba najgorsza kara, zadawana samemu sobie swiadomie... Dlatego jest to nieuczciwe przede wszystkim wobec siebie.

Mevlana
22-08-2014, 09:54
To jest zniewalanie drugiej osoby w czystej postaci. Czarna magia, za którą płaci się sobą, a to, co chce się dostać, dostaje się, ale nie zawsze w takiej formie, w jakiej by się chciało. Może i ktoś zostanie, wróci, ale szczęścia z tego nie będzie. Dlatego lepiej tysiąc razy przemyśleć sobie coś takiego. Zgadzam się z Jadis, może z wyjątkiem tego, że ludzie mylą miłość z zakochaniem. Bo nie z zakochaniem, a z chęcią posiadania na własność.

Ordefn
22-08-2014, 13:21
To jest zniewalanie drugiej osoby w czystej postaci. Czarna magia, za którą płaci się sobą, a to, co chce się dostać, dostaje się, ale nie zawsze w takiej formie, w jakiej by się chciało.
Zgadza sie, jest to zniewalanie kogoś poprzez intrygi czyli działanie tzw. 'za plecami' . A skoro działanie jest nieuczciwe bo ima się nieuczciwych sposobów/gdyż poza zgodą i wiedzą delikwenta/ to i bezsprzecznie podlega pod 'czarna magie' :) Chociaż są i zwolennicy przekonania ze magia jest jedna, co owszem w pewnym sensie jest ale i tak jedynie półprawdą :>

Może i ktoś zostanie, wróci, ale szczęścia z tego nie będzie. Dlatego lepiej tysiąc razy przemyśleć sobie coś takiego.
Bo szczęście buduje się na prawdzie , czyli raczej uczciwych relacjach budujących w efekcie zaufanie ;)

Zgadzam się z Jadis, może z wyjątkiem tego, że ludzie mylą miłość z zakochaniem.
Bo nie z zakochaniem, a z chęcią posiadania na własność.
Oootuż to :> a kto/co podpowiada im takie chęci posiadania kogoś ? , oczywiscie egocentryzm czyli własne "ja" / inaczej ego .

......pozdrawiam :bry:

Pielgrzym6
09-09-2014, 11:13
Zabiegi, rytuały z krwią to jedno z największych tabu świata ezo-magicznego. Krew jest bardzo mocno przesycona energią właściciela, co powoduje bardzo wysoką skuteczność "zabiegów" Krwawe praktyki ze względu na wyjątkową skuteczność mają wielu zwolenników w śród okultystów satanistów.